Gizlilik Politikası

Son Güncelleme Tarihi: 08-Nisan-2024

Yürürlük Tarihi 08-Nisan-2024

  Bu Gizlilik Politikası DEKOmagnet – Magnet Pano Sistemleri, Günaydın Mh.’nin politikalarını açıklamaktadır. Terziler Cd. No:68/1 Bandırma, BALIKESİR 10200, Türkiye, e-posta: deko@dekomagnet.com, telefon: +902667130910 web sitemizi kullandığınızda topladığımız bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesi hakkında ( https://www.dekomagnet) .com). (hizmet”). Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasını, kullanılmasını ve ifşa edilmesini kabul etmiş olursunuz. Eğer buna izin vermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

  Bu Gizlilik Politikasını size önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlayacağız. Gözden geçirilmiş Politika, revize edilmiş Politikanın Hizmette yayınlanmasından itibaren 180 gün sonra geçerli olacaktır ve bu süreden sonra Hizmete erişiminiz veya Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle bu sayfayı periyodik olarak incelemenizi öneririz.

Topladığımız Bilgiler:

  Hakkınızda aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacağız ve işleyeceğiz:

  İsim

  E-posta

  Mobil

  Doğum tarihi

  Adres

  İş adresi

Bilgilerinizi Nasıl Topluyoruz:

  Hakkınızdaki bilgileri aşağıdaki şekilde topluyoruz/alıyoruz:

  Bir kullanıcı kayıt formunu doldurduğunda veya başka bir şekilde kişisel bilgilerini gönderdiğinde

  Web sitesiyle etkileşime girer

  Kamu kaynaklarından

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz:

  Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanacağız:

  Pazarlama / Promosyon

  Kullanıcı hesabı oluşturma

  Görüşler

  Müşteri geri bildirimi toplama

  Ödeme İşlemi

  Yönetim bilgisi

  Müşteri siparişini yönetin

  Site koruması

  Kullanıcı hesabını yönet

  Bilgilerinizi başka bir amaç için kullanmak istiyorsak, sizden onay isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve daha sonra, aksini yapmamız gerekmediği sürece, yalnızca onayın verildiği amaç/amaçlar için kullanacağız. kanun.

Bilgilerinizi Nasıl Paylaşıyoruz:

  Aşağıda açıklanan sınırlı durumlar dışında, kişisel bilgilerinizi sizin izniniz olmadan herhangi bir üçüncü tarafa aktarmayacağız:

Analitik

  Bu tür üçüncü tarafların, kendilerine aktardığımız kişisel bilgileri yalnızca aktarılma amacına uygun olarak kullanmalarını ve söz konusu amacı gerçekleştirmek için gerekli olandan daha uzun süre saklamamalarını şart koşuyoruz.

Ayrıca kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla da ifşa edebiliriz: (1) yürürlükteki yasa, yönetmelik, mahkeme kararı veya diğer yasal süreçlere uymak; (2) bu Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere bizimle yaptığınız sözleşmeleri uygulamak; veya (3) Hizmeti kullanımınızın herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal ettiği yönündeki iddialara yanıt vermek. Hizmetin veya Şirketimizin başka bir şirketle birleşmesi veya satın alınması durumunda bilgileriniz yeni sahibine devredilen varlıklardan biri olacaktır.

Bilgilerinizin Saklanması:

  Kişisel bilgilerinizi, kullanıcılar hesaplarını sonlandırdıktan sonra 90 gün ila 2 yıl süreyle veya bu Gizlilik Politikasında ayrıntılı olarak belirtildiği gibi toplanma amaçlarını yerine getirmek için ihtiyaç duyduğumuz süre boyunca bizimle saklayacağız. Geçerli yasaya uygun olarak kayıt tutma/raporlama gibi veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılığın önlenmesi vb. diğer meşru nedenlerle belirli bilgileri daha uzun süre saklamamız gerekebilir. Artık anonim bilgiler ve toplu bilgiler, hiçbiri sizi tanımlamaz (doğrudan veya dolaylı olarak) süresiz olarak saklanabilir.

Haklarınız:

  Geçerli yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, kişisel verilerinizi paylaşmamızı (taşımamızı) talep etme hakkına sahip olabilirsiniz. bilgileri başka bir kuruluşa verme, verilerinizi işlememiz için bize sağladığınız her türlü onayı geri alma, yasal bir makama şikayette bulunma hakkı ve yürürlükteki yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer haklar. Bu haklarınızı kullanmak için deko@dekomagnet.com adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.

  Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz ya da aynı bilgilerin gerekli amaçlar doğrultusunda işlenmesine yönelik onayınızı geri çekerseniz, bilgilerinizin istendiği hizmetlere erişemeyebileceğiniz veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.

Çerezler vb.

  Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojilerine ilişkin tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

Güvenlik:

  Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemlerini kullanacağız. Ancak, doğasında olan riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve dolayısıyla bize ilettiğiniz bilgilerin güvenliğini garanti edemeyiz ve bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız.

Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Bilgilerinizin Kullanımı:

  Hizmetimiz, tarafımızca işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Hizmetteki bir bağlantı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten üçüncü taraflar da dahil olmak üzere, herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını incelemenizi önemle tavsiye ederiz. Üçüncü taraf sitelerin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve bunlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Şikayet / Veri Koruma Görevlisi:

  Bizde mevcut olan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, DEKOmagnet – Magnet Pano Sistemleri, Günaydın Mh. adresindeki Şikayet Görevlimize e-posta gönderebilirsiniz. Terziler Cd. No:68/1 Bandırma, e-posta: deko@dekomagnet.com. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.